Zapowiedzi

Oficjalna okładka 8 księgi Amuletu; zapowiedź ostatniego tomu

Nie możecie się doczekać dalszych przygód Emily i Navina? Dobre wieści! Autor po długiej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi rozpoczyna prace nad ostatnim tomem. We wrześniu w USA ukaże się księga ósma, a ostatnia, dziewiąta część ma się ukazać rok później. Oczywiście po drodze dużo może się zmienić, ale wiadomo już, że seria zostanie dokończona.
Kibuishi zapewnia też, że trwają prace nad adaptacją filmową, ale na razie nie znamy szczegółów 🙂
Dla wszystkich ciekawskich, obok prezentujemy oryginalną okładkę księgi ósmej.


Katalog Komiksów Dla Dzieci

Szczegółowe recenzje wszystkich wydawanych przez nas tytułów dla dzieci.

O Planecie Komiksów

Wydawnictwo Planeta Komiksów powstało w 2015 roku, kiedy dwójka pasjonatów pracujących w warszawskim sklepie z komiksami (nie istniejącym już Geek Zone), postanowiła pójść o krok dalej i zrealizować kolejny „nierealny” plan: wydawać komiksy.

Od tamtej pory nieprzerwanie zdobywamy nowe doświadczenia jako wydawcy, starając się jak najlepiej przygotowywać polskie edycje lubianych przez nas serii amerykańskich i europejskich, a także próbować sił w tworzeniu komiksów od zera, z udziałem polskich rysowników.

Naszym pierwszym bohaterem został Cień – The Shadow. Jego diaboliczny śmiech stale towarzyszy nam przy pracy i nie pozwala spocząć ani na chwilę!

Więcej o nas
Dla dzieci