WYSYŁKA BORGII W STYCZNIU!

Drodzy czytelnicy,

Niestety podążając za decyzją wydawcy, musieliśmy wstrzymać wysyłkę „Borgii” – ze względu na obite brzegi cały nakład wrócił do drukarni. Czekamy na nową partię i wyślemy ją po premierze przewidzianej obecnie na 25.01. Osoby, które złożyły preodrer przed 11.12 otrzymają w ramach rekompensaty upominek.

Poniżej pełen komunikat od wydawcy: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1319257958436285&id=341345759560848

Szanowni Państwo,
w tym tygodniu otrzymaliśmy album Borgia z drukarni, dotarł on także do naszych dystrybutorów. Każdy wydawany przez nas album przechodzi kilkuetapową kontrolę jakości i tak było tym razem. Okazało się, że albumy miały obite brzegi. Drukarnia poinformowała nas, że zdarzyło się to podczas transportu a po dokładnej kontroli albumów byliśmy zmuszeni zwrócić cały nakład.
Po rozpatrzeniu naszej reklamacji, drukarnia zdecydowała się raz jeszcze wydrukować dla Państwa tan komiks, jednak potrzebujemy na to troszkę dodatkowego czasu.
25 stycznia 2021 roku nowo wydrukowany album dotrze do naszego magazynu, oraz do naszych dystrybutorów.
Bardzo szanujemy Państwa opinię oraz wsparcie jakie dajecie Państwo naszym projektom. Jest nam niezwykle przykro z powodu zaistniałej sytuacji i czynimy wszelkie starania, aby produkt jaki do Was dociera spełniał najbardziej rygorystyczne oczekiwania.
Dla wszystkich, którzy zarezerwowali album i zechcą z nami poczekać jeszcze chwilkę przygotowaliśmy specjalny prezent niespodziankę, który będziemy wysyłali wraz z albumem. Będzie on dostępny u każdego z dystrybutorów – dotyczy wszystkich zamówień złożonych do 11.12.2020 roku.
Dziękujemy bardzo i liczymy na Państwa wyrozumiałość.
Poza wadą, albumy wyglądają przepięknie, w komentarzu zamieszczamy zdjęcie już gotowego komiksu.

WYSYŁKA BORGII W STYCZNIU!

Related Posts